Firma "Apple" zatwierdziła grę "Game of Birds", która pozwala otrzymać płatności pieniężne w bitcoinach

Bitcoin is increasing its presence in the App Store, with Apple approving a second Bitcoin tipping-enabled app by the same developer.

73 Total views
850 Total shares
Apple Approves New ‘Game of Birds’ App with Bitcoin Tipping

Gra "Game of Birds", która pozwala na otrzymywanie płatności pieniężnych w walucie Bitcoin jest teraz dostępna w "App Store".

Bitcoin rozszerza swoją obecność w "App Store". Firma "Apple" zatwierdziła drugą aplikację, która pozwala otrzymać wpłaty pieniężne w walucie Bitcoin. Obie aplikacje zostały stworzone przez samego autora.

Nowa gra "Game of Birds" oferuje swoim użytkownikom możliwość uzyskania korzyści w grze dzięki Bitcoin. Gracze zbierają monety w trakcie gry, a następnie mogą zostać za to wynagrodzenie w bitcoinach. Funkcja ta została opracowana we współpracy z giełdą wymiany Bitcoin "Coinbase". W przyszłości będzie ona dostępna dla innych giełd wymiany Bitcoin.

Christian Moss jest twórcą "Game of Birds". Mieszka w Tokio. Pracuje w "Mandel Duck". Christian Moss powiedział w wywiadzie dla "CoinTelegraph":

"Proces płatności jest prosty. Gra posiada własny portfel Bitcoin. Użytkownicy otrzymują wynagrodzenie z tego portfela Bitcoin. Sponsorzy uzupełniają środki w portfelu Bitcoin. Sponsorzy płacą za reklamy w grze w ten sposób. Im więcej przychodów pochodzi z reklamy, tym większe korzyści."

Zacznij grać i zbierać wynagrodzenie w walucie Bitcoin:

"Użytkownicy muszą zarejestrować swój adres e-mail w" Game of Birds". Wtedy będą mogli zbierać bitcoiny, które są rozrzucone na różnych poziomach gry. Ludzie zbierają te monety i wtedy niewielka kwota przychodzi na ich e-mail."

Gra "Game of Birds" to parodia "Gry o Tron" i "Angry Birds". Mech powiedział, że gra nie jest przeznaczona do zarabiania bitcoinów. Jednak twórcy chcieli popularyzować walutę Bitcoin  wśród zwykłych graczy.

Pan Moss wyjaśnił:

"Pomysł użyciaa Bitcoin nie był głównym celem gry. Gra powinna być interesująca i ekscytująca, nawet bez perspektywy nagrody w Bitcoin. Chcieliśmy, aby waluta Bitcoin stała bardziej popularna, i to był nasz główny cel. Nasza gra może stać się tak popularna jak, powiedzmy, "Flappy Birds". W tym samym czasie gra wyśle ​​graczom bitcoiny jako nagrodę. Wystarczy wyobrazić sobie, jakie perspektywy otwierają się do promocji i upowszechniania Bitcoin."

On dodał także:

"Myślimy o stworzeniu "killer app", która przyciągnie przypadkowych użytkowników do waluty Bitcoin. Myślę, że taka aplikacja może pojawić się w sekcji gier."

Gra "Game of Birds" była drugim dziełem tego zespołu projektowego, który został zatwierdzony przez firmę "Apple". Pierwszą aplikacją była "Sarutobi". Świadczy to o długoterminowym trendzie w firmie "Apple". "App Store" umożliwia wypłatę środków w Bitcoin. Ostatni rok był bardzo korzystny dla upowszechnienia waluty Bitcoin wśród użytkowników systemu operacyjnego "iOS". Wynika to z listy aplikacji dla systemu "iOS", które zostały przyjęte w "App Store".

Aplikacja "Bitcoin Billionaire" jest na czele listy. Jej wygląd przyciąga uwagę w kręgach użytkowników Bitcoin. Ta aplikacja również otrzymała wiele opinii. Aplikacja została uruchomiona w grudniu 2014 roku. Od tego czasu przyciągnęła prawie 85 000 użytkowników.

Gra "Game of Birds" jest dostępna tylko dla użytkowników "iOS". Gra wymaga obowiązkowej rejestracji w "Coinbase". Dzięki tej giełdzie wymiany Bitcoin użytkownicy mogą uzyskać swoją nagrodę, którą  uzyskali w trakcie gry.