"Bitstamp" zamierza rozszerzyć swoją obecność na świecie - firma stara się podbić rynek północnoamerykański

Bitstamp, one of the leading Bitcoin exchange platforms, has announced a new partnership with Canadian compliance and risk management startup Vogogo.

12 Total views
225 Total shares
Bitstamp Determined to Extend Global Footprint, Sets Sights on North America

Firma "Bitstamp", która jest jedną z wiodących giełd wymiany Bitcoin, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z kanadyjską firmą "Vogogo". Firma działa na rzecz przestrzegania przepisów i kontroli ryzyka w tych firmach, które są związane z kryptowalutą. "Bitstamp" stara się rozszerzyć swoją obecność na świecie w ramach tej współpracy. Firma zwraca szczególną uwagę na perspektywy pracy na rynku północnoamerykańskim.

Zgodnie z warunkami współpracy, "Bitstamp" będzie mieć dostęp do platformy oprogramowania, które rozwiązuje dwa problemy. Zgodność z wymaganiami przepisów dotyczących nieruchomości. Zarządzanie ryzykiem i przetwarzania płatności. Firmy poinformowały o tym w komunikacie prasowym.

Współzałożyciel i prezes "Bitstamp" Nejc Kodric wygłosił komentarz o nowej współpracy:

"Partnerstwo pozwoli nam przyciągnąć więcej klientów. Klienci z kolei będą mogli korzystać z nowej, rewolucyjnej technologii, bez zagrożenia dla bezpieczeństwa i zgodności ze wszystkimi wymogami prawnymi. "

Nejc Kodric, co-founder and CEO at Bitstamp

Obie firmy pracują nad różnymi projektami międzynarodowymi. Jeden z ostatnich projektów firmy "Bitstamp" powinien doprowadzić ją na rynek Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Dyrektor Generalny "Vogogo" Geoff Gordon pochwalił pracę "Bitstamp". Opisał "Bitstamp", jako "światowej sławy lidera w zakresie wymiany kryptowaluty i w branży Bitcoin."

Kontynuował:

"Będziemy mogli zapewnić bezpieczny i prawnie uzasadniony dostęp do globalnych systemów bankowych i płatności. W ten sposób firma "Bitstamp" może skupić się na innych zadaniach - utrzymanie pozycji lidera w branży kryptograficznej. Mogą być najlepsi spośród podobnych firm w przyszłości. "

Geoff Gordon, CEO at Vogogo

"Bitstamp" jest jedną z wiodących europejskich firm wykorzystujących walutę Bitcoin, która pozwala na handel parami walutowymi BTC i USD. Jednak rok rozpoczął się dla nich od złych wieści. Gieła doznała ataku cyber 5 stycznia. Doprowadziło to do utraty prawie 19000 bitcoinów. Firma wznowiła pracę po kilku dniach. "Bitstamp" podjęła dodatkowe środki bezpieczeństwa. Firma "BitGo" pomogła "Bitstamp" w tej sprawie.

Innym problemem, a następnie porażką stał się portfel Bitcoin online firmy "Bitstamp". Błąd został ujawniony w systemie bezpieczeństwa "BitGo". To się stało w tym tygodniu. Dane transakcyjne stały się rozpoznawalne w blockchain.

Tymczasem firma jest zdecydowana podbić amerykański rynek. Proces ten nie będzie jednak łatwy.

Korespondenci serwisu informacyjnego "CoinTelegraph" zwrócili się do firmy "Bitstamp" o komentarz, ale nie otrzymali odpowiedzi w momencie publikacji tego artykułu.