Pijany Anglik kupił pizzę dla obcych dla Bitcoin

A British Reddit user wishing to thank a fellow-user in the US got drunk and mistakenly bought £300 worth of pizza for strangers in the States using bitcoin.

3 Total views
1 Total shares
Boozy Brit Buys £300 worth of Pizza in Bitcoin Blunder

Pracownik firmy "Campus Society" (Wielka Brytania), Daniel Sobey-Harker postanowił podziękować klientowi ze Stanów Zjednoczonych i kupił mu pizzę.

Daniel nie wie, jak dokonać zakupu, i poprosił o radę w społeczności "Reddit". Podczas poszukiwania informacji wypił dziewięć piw. W rezultacie Daniel zdecydował się kupić dwa Bitcoiny za pomocą firmowego portfela "PayPal". Potem zamówił dwie pizze w kawiarni "Papa Jana". Daniel nie wiedział, jak jest cena Bitcoin zmieniła się od 2010 roku. W rezultacie kupił dwa Bitcoiny w cenie 300 funtów.

Po zakupie pizzy dla klienta Daniel stwierdził, że ma jeszcze równowartość  550 USD w Bitcoin. Nie sądził, że mógł odsprzedać je za pozostałą kwotę. Potem postanowił podziękować wszystkim ludziom, którzy pomogli mu "Reddit". Więc dał około 100 pizzy użytkownikom na Hawajach, w Chicago, a także w Wielkiej Brytanii.

Daniel Sobey-Harker