Użytkownicy mogą kupić kryptowalutę Bitcoin w 5000 sklepach w Meksyku, przy użyciu konwertera wirtualnych pieniędzy "Chip Chap"

Bitcoin users can now buy bitcoin at any of 5,000 vendors in Mexico using Chip Chap the “e-money converter.”

184 Total views
389 Total shares
Chip Chap Users Can Now Buy Bitcoin at 5,000 Mexican Stores

Użytkownicy mają możliwość zakupu bitcoinów poprzez sieć 5000 sklepów w Meksyku. Było to możliwe dzięki konwerterowi wirtualnych pieniędzy "Chip Chap".

Wykaz zasobów Internetu "Paynet" oferuje pełną listę meksykańskich firm, które zapewniają możliwość zakupu Bitcoinów za pośrednictwem "Chip Chap" Należą do nich "La Mission" i "7-Eleven". Użytkownicy mogą wygenerować kod kreskowy za pomocą "Chip Chap". Następnie aplikacja wysyła je do najbliższego sklepu, gdzie można kupić bitcoiny.

"Chip Chap" obsługuje różne systemy płatności i kuponów. W tym także "Ukash" i "Paynet". Konwersję prowadzi się wykorzystując smartfon z dostępem do Internetu. Aktualnie aplikacja obsługuje systemy płatności, które działają w Hiszpanii, Francji, Anglii i Meksyku. Konwerter "Chip Chap" może być używany przez sieć 400 000 sklepów na całym świecie. Sklepy muszą przyjmować płatności za pośrednictwem dowolnego z obsługiwanych systemów płatniczych. Ponadto bony nie wymagają konta bankowego lub karty kredytowej. Zapewnia to pseudo prywatność klientów.

"Chip Chap" oferuje dodatkowe opcje dla swoich klientów w Hiszpanii i Polsce. Użytkownicy mogą przekształcić swoje fundusze na bony dla wybranego systemu płatności. Następnie aplikacja dla Androida pokazuje sieć bankomatów akceptujących bony w systemie. W ten sposób użytkownicy mogą wypłacić w bankomatach swoje bitcoiny. Z tego powodu w Internecie portfel Bitcoin  "DarkWallet" rozpoczął współpracę z "Chip Chap" ostatnio.

Ponadto, "Chip Chap" otworzył dostęp do interfejsu programowania aplikacji (API) od niedawna. Obecnie deweloperzy mogą integrować własne oprogramowanie do systemu. W ten sposób mogą wprowadzić swoje własne projekty do interfejsu. Na przykład sklepy lub giełdy wymiany. Jednak dostęp publiczny jest zamknięty w niektórych przypadkach. Na przykład, wewnętrzne API nie jest dostępne. Użytkownicy powinni wysłać e-mail do "Chip Chap", aby uzyskać odpowiednie uprawnienia dostępu. Firma "Chip Chap" opracowała trzy aplikacje dla ich własnego użytku. Jednak w tej chwili, nie wiadomo, czy inne aplikacje wykorzystują otwarty interfejs dla rozwoju oprogramowania.

Wreszcie firma stworzyła pierwsze w Castello bankomaty Bitcoin w Hiszpanii. Firma "Chip Chap" opiera się tutaj na inkubatorze "Entropy Factory". "Entropy Factory" jest inkubatorem przedsiębiorczości dla startupów z różnych sfer. Inkubator firm inwestuje w kilka firm technologicznych. Wśród nich są "Sindacato Robot" i "Fairtoearth". Inkubator przedsiębiorczości zapewnia wsparcie dla rozwoju nowych firm na wszystkich poziomach. Miejsca pracy są organizowane w systemie coworking. Kampania reklamowa prowadzona jest również przy wsparciu inkubatora biznesu. Obszary robocze są rozrzucone wzdłuż całego terytorium Castello. "Entropy Factory" doszła do porozumienia z radą miasta. Pozwoli to na płatności za pośrednictwem "Chip Chap" w całym mieście.

Firma "Chip Chap" stała się powszechnie znana dzięki swojej współpracy z "DarkWallet". Partnerstwo jest zapewnieniem metody warunkowej anonimowości dla użytkowników bitcoinów. Klienci mogą zrobić to za pośrednictwem wersji portfela "Alpha 8". Firma aktywnie szuka inwestorów w tej chwili, a jej przedstawiciele obiecali więcej wiadomości już wkrótce.

×

Hottest Bitcoin News Daily

For updates and exclusive offers, enter your e-mail below.