Crypto Collider: New 'E-Money Sport' for Hedging & Trading

"Crypto Collider" to nowa gra sportowa, która pozwala na korzystanie z pieniądza elektronicznego. Pozwala graczom konkurować ze sobą w celu "zabezpieczenia" ich oszczędności kryptograficznych. Ta gra może stać się ulubionym zajęciem dla przedsiębiorców i graczy.

"Crypto Collider" używa "gamechain", tak nazwanego przez jego twórców. "Gamechain" jest to stały rejestr publiczny dla aktywności graczy. Jest to analogiczne do systemu "blockchain". Twórca gry, pan Clint Jones powiedział:

"Gra jest wizualizacją danych." Obsługuje płatności w Bitcoin, Peercoin, NXT, Primecoin, dogecoin, Litekoin i Dash.

Gra

Gracz rozpoczyna grę z małą ilością monet, które chce zabezpieczyć. Następnie dzieli monety na mniejsze kwoty, które zostaną wykorzystane w "rzucie monetą". Użytkownik rzuca monetą, przesuwając ją myszką lub przesuwając palcem po ekranie urządzenia.

Crypto Collider Screenshot

Pan Jones wyjaśnia:

"Każdy ma inne odpowiedniki pieniężne rzutu monetą , które są denominowane w dolarach. Kwota ta określa ciężar obliczeń fizyki (wpływ na obiekty gry) i  procent wygranych (gdy gracz wygrywa)."

Kontynuował:

"Jest to pierwsza tego rodzaju gra opartej na umiejętnościach zabezpieczenia Bitcoin. Gra jest ekscytująca i nieprzewidywalna. Jednak jest sprawiedliwa i pozwala na wygrane."

Szczegóły techniczne

"Crypto Collider" generuje "gamechain", po "fizycznym" kodzie po stronie klienta. Kod używany jest do publikowania wyników algorytmu gry. Punkty gry są podane w porównaniu do monet, które wygrały w przypadku innych graczy. Punkty gracza mogą być zamienione na "Collider Coin", która jest walutą gry na tej stronie.

Pan Jones mówił o możliwości dla tych, którzy chcą grać w czasie pracy:

"Crypto Collider" to doskonałe narzędzie do monitorowania wiadomości i rynku danych. Panel Aktualności zawiera wspaniałe wieści na temat wszystkich obsługiwanych monet i Bitcoin, w tym cen, złożoności i mocy obliczeniowej. "

Poprosiliśmy pana Jonesa, aby powiedział nam więcej o grze.

"CoinTelegraph": Co zainspirowało Cię do stworzenia gry?

Clint Jones: Zdaliśmy sobie sprawę, że dzienny obrót jest bardzo podobny do gry, ale ta gra jest skomplikowana technicznie. Dlaczego nie uczynić ten proces bardzo przystępnym i ciekawym? Myśleliśmy, co jeszcze można zrobić, z wyjątkiem sprzedaży monet i zakupów? Pamiętam, granie w cymbergaja. Jako dziecko kochałem tę grę. Pomyślałem, dlaczego nie połączyć tego wszystkiego razem?

Użytkownicy nie muszą robić nic skomplikowanego, aby rozpocząć grę. Użytkownicy nie muszą koniecznie podać swojego adresu e-mail (ale zaleca się to w celu odzyskiwania hasła). Zapewniamy bezpłatną przechowalnię dla każdego nowego gracza. Pozwoli to graczowi razu rozpocząć grę. Istnieje również on-line czat w lobby, gdzie użytkownicy mogą znaleźć pomoc dla początkujących i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

To będzie naprawdę wspaniale, gdyby gracze w pierwszej dziesiątce graczy mogli żyć z dala od swoich cotygodniowych płatności. Tak, gra będzie tak, jakby to była ich praca.

CT: Jak gra wpływa na świat kryptograficzny?

CJ: Mam nadzieję, że efekt będzie pozytywny. Gra będzie wspierać różne monety. Będzie ona dostępna dla różnych użytkowników. Gra będzie stanowić przydatne narzędzie dla istniejących nowych podmiotów gospodarczych, jak również da to ciekawy wstęp do świata krypto dla nowych użytkowników. Mam nadzieję, że, że gracze będą zabezpieczać na większą skalę.

CT: Jak "Crypto Collider" zarabia pieniądze?

CJ: Opłaty dotyczą monet, które są odtwarzane i przekazane dla zwycięzcy. Stanowi to około 1% pieniędzy gry (w zależności od stopy procentowej wygranej / straty). 100% opłat jest  rozprowadzane wśród posiadaczy "Collider Coin".

 

Aby grać w "Crypto Collider" należy zainstalować "Adobe Flash". Gra jest już dostępna.