DAILY DIGEST: BitPay Releases Bitcore Playground, LedgerX Endorsed for CFTC Approval

Šoreiz jūs uzzināsiet: ASV mazumtirgotāju aptaujas rezultātus, jaunu Bitcoin vietne «Bitcore Playground», jaunie mācību kursi no Bitkoin fonda un citas ziņas no Bitkoina pasaules.

ASV aptauja: 8% uzņēmēji grib pieņemt Bitkoina maksājumus 2015. gadā

"Bostonas mazumtirdzniecības partneru" komanda 2014. gadā beigas veica aptaiju atarp ASV mazumtirgotājiem. 8% no Ziemeļamerikas mazumtirgotājiem plāno sākt pieņemt Bitkoin valūtu nākamo 12 mēnešu laikā, un vēl 5% nākamajos 1 - 3 gados.
Aptauja parādīja, ka maksājumu sistēmas Apple Pay un Paypal uzņems vadošo pozīciju tirgū līdz 2016. gadam. 30% respondentu plāno integrēt maksājumus Apple Pay, un 18% - Paypal.

Poll: 8% of North American Retailers Will Adopt Bitcoin in 2015

Bitcore Playground no BitPay 

Iepriekš BitPay kompānija esot izlaidusi šoreiz populāru datu noliktavu - Bitcore, uz atvērtā koda (JavaScript). Bitcore palīdz programistiem vienkārši izveidot savus Bitkoin-projektus.

Tagad BitPay piedava jauno Bitkoin platformu, kas ir paredzēta, lai pierādītu Bitcore uzglabāšanas spējas.
BitPay blogā rakstīts:

"Bitcore Playground ir vienkāršs un interaktīvs ceļvedis, kurš var parādīt, ka izmantojot Bitcore datu noliktavu. Mēs esam lepni par projektiem. Un mēs vēlamies ieviest vēl vairāk jauninājumus. Mēs darīsim mūsu projektus vienkāršos izmantošanai."

 
Bitcoin Foundation un vadošie Bitkoina-uzņēmumi sāk sabiedrisku kampaņu, lai mācītu par Bitkoinu

Bitcoin Foundation paziņoja par partnerību ar tādām kompānijām kā Bitcoin-BitFury, BitGo, Tally Capital, ChangeTi, theAudience, lai uzsāktu daudzpusīgu sociālo mācību kampaņu. Kampaņa ir paredzēti kursi, lai mācītu Bitcoin tehnoloģijas pamatus uzņēmējiem, parastiem patērētājiem un sabiedrībai kopumā. Bruss Fentons, Bitcoin Foundation pastāvīgais loceklis arī piedalīsies akcijā.

Valdes loceklis ar Bitcoin Foundation Broks Piersis teica:

"Kripto-ekosistēma progresē, tāpēc Bitkoin-uzņēmumi palīdzēs sabiedrībai. Mēs esam priecīgi koncentrēt savus centienus, lai paskaidrot sabiedrībai par Bitkoinu. Šajā pasaulē dzīvo gandrīz 3 miljardi interneta lietotāju, divas trešdaļas no kuriem ir no jaunattīstības valstīm."

 
Coinbase pārspēja Bitstamp un BTC-E

Mazāk nekā trīs nedēļas pēc atklāšanas, valūtas Coinbase uzrādīja vislabākos rezultātus tirdzniecības apjomā nekā Bitstamp un BTC-e. Ļoti iespaidīgi.

 
Bijušais ASV Valsts kases sekretārs uzskata, ka Bitkoin valūtu jāregulē

Laurens Sammers, bijušais ASV Valsts kases sekretārs un Baracka Obamas padomnieks, apgalvo, ka īpašais regulējums ir nepieciešams, lai Bitkoin valūta varētu gūtu panākumus.

"Ja nāks tāda diena, kad tirdzniecības manāma daļa  pasaules ekonomikā tiks veikta Bitkoin valūtā, tas notiks tikai tāpēc, ka šis bizness ir reglamentēts. Tas būs iespējams, ja cilvēki ir pārliecināti, ka kaut kas vairāk nekā matemātisks algoritms garantē viņas naudas investīcijas drošību."

 
DarkSend no DarkCoin 

DarkCoin izlaidusi jaunu atjauninājumu savai galvenai sistēmai - DarkSend. Tagad protokols InstantX (IX) ir izmantots ātriem maksājumiem. Jaunā versija ļauj lietotājiem izmantot protokolu InstantX arī operācijās ar altcoiniem.

DarkCoin Introduces Trustless Instant Payment Confirmations


Follow Cointelegraph on Facebook