Daily Digest: Bitcoin Payments Proposed in NYC and Utah, MyCoin Losses $8 Million and More

Divi ASV  štati: Ņujorka un Juta vēlas izmantot Bitkoinu uz oficiālā līmenī, kompānija "MyCoin" zaudēja $ 8 miljonus. Šis un citas ziņas mūsu āpskata no 12. februāra 2015.

1 - Ņujorkas pilsētas domas loceklis ierosina atļāut maksāt naudas sodus un nodokļus Bitkoin-valūtā

Pilsētas padomes loceklis Marks Levins aicināja valdību atļaut pilsētas iedzīvotājiem maksāt soda naudas un nodokļus digitālajā valūtā - Bitcoin. Pēc viņa viedokļa, tas palīdzēs Finanšu departamentam ietaupīt naudas un pierādīt Ņujorkas mūsdienīgums.

Ja piedāvātais likumprojekts tiks apstiprināts, Ņujorka kļūs par pirmo lielo pašvaldību, kas oficiāli atļauja izmantot Bitkoin-valūtu.

"Šodien jūs varat nopirkt gandrīz ko, maksājot Bitkoin-valūtā," - sacīja Levinas kungs. - "Jaunās paaudzes mīl Bitkoinu" - viņš turpināja. - "Šāds solis būs parādīt pasaulei, ka Ņujorka ir progresīva pilsēta."

2 - Investori iesnieguši sūdzību pret sabiedrību MyCoin sakarā ar zaudējumu $8 000 000

Ziņas par MyCoin uzņēmuma bankrotēšanu šokēja visu sabiedrību. Bijušajie lietotāji nolēma iesniegt oficiālu sūdzību pret uzņēmumam policijā.

Acīmredzot, Tiks sākta krimināllietā pret uzņēmumu MyCoin. Lietotāji vēlas atgūt savas naudas atpakaļ. Nozagtās naudas summa pārsniedz $ 8 miljonus.

"Pirmdien vietējie mediji paziņoja, ka kopējie zaudējumi varētu pārsniegt $ 387,000,000. Taču šie dati bija novērtēti pašā MyCoin uzņēmumā." - Raksta CoinDesk.

Investors file police complaints against MyCoin after $8 million loss

3 - Bitkoin-valūta var cinīties ar Leviafanu, saka evaņģēlists Antonopoulos

Sabiedrība turpina apspriest radio programmu «ABC Late Night Live», kurā piedalijas Bitkoin-evaņģēlists Andreas Antonopoulos un Grieķijas jaunas finanšu ministrs, Jānis Varoufakis. Raidījums tika uzrakstīts 2014. gadā, kad Varoufakisa kungs strādāja par ekonomikas profesoru Atēnu Universitātē. Tagad, pēc viņa ievēlēšanas jaunajā amatā ir interesanti atcereties viņas apgalvojumus par Bitkoinu to reiz.

Andreas Antonopoulos bija pārliecināts, ka:

"[Bitkoins] ir matemātikas lielisks piemērs, kas ļauj izveidot decentralizētu tīklu. Uzticamības sistēmu var uzbūvēt tikai tur. Šajā sistēmā, visi novēra viens par otru. Bet centralizētu kontroli un uzņēmēja nav. Hobbes kungas Leviafana teorijas tur arī nav. Nav nekādu tirānu, kas var aizmigt uz darba. Tāpat, kā tas bija 2008. gadā ar Federālo rezervu. "

Antonopoulos debates Bitcoin with Greece's Minister of Finance

4 - Jutas štata grib atzīt  Bitkoin-valūtu par oficiālu maksāšanas veidu par sabiedriskiem pakalpojumiem

Pagājušajā nedēļā, neatkarīgs pārstāvis no Republikāņu partijas aizsutīja pieprasijumu uz Jaunas Hampshiras Valsts finanšu ministriju ar lūgumu izstrādāt sistēmu, kura atļauj maksāt naudas sodus un nodokļus kriptogrāfijas valūtā sākot no 2017. gada 1. jūnija.

Līdzīgs priekšlikums tika izvirzīts šonedēļ Jutas štatā. Republikāņu partijas pārstāvis Marks Roberts, pārliecināts, ka šāds likums varētu teorētiski ļautu komercsabiedrībāi pārvērst pārdošanas kripto-valūtā par valsts maksājumiem. Kā piemērs viņš pieminēja "Overstock" uzņēmumu, no Soltleiksitijas.

"Tada lēmuma pieņemšana valsts līmenī nozīmē, ka Juta pievienosies vairākiem ASV štatiem, kuras vietējā ekonomikā bija integrēti Bitkoina maksājumi. Viens no tiem ir Ņujorkas pilsēta, kas tagad ir pēdējā "BitLicenze" likuma sagatavošanas posmā. Kalifornia kļuva par pirmo valsti, kurā oficiāli atļāva Bitkoin-valūtas izmantošanu. Kopš tā laika, visa infrastruktūra, kas ir saistīt ar Bitkoinu, ievērojami paplašinājas. "

Utah resolution proposes Bitcoin as legal payment method for state services

5 - CoinTelegraph svin 1. dzimšanas dienu

CoinTelegraph portāls piegada lasītājiem jaunākajās ziņās un viedokļus, tirgus analīzes un prognozes. Šodien CoinTelegraph svin savu pirmo dzimšanas dienu. Dāvanā, mēs sagatavam īpašu konkursu, un publicējam pirmo komiksu - "Episkāis stāsts par Kripto valūtu. CoinTrueMan pret Tumšo matēriju.".

CoinTelegraph celebrates it's 1st birthday

6 - BitMesh izveido vienotu visaptverošu Bitcoin-Interneta pieslēgumu

Uzņēmums BitMesh piedāvā lietotājiem dalīties ar interneta pieslēgumu ar svešiniekiem un pelnīt Bitkoinus. Tas palīdzēs īstenot "savstarpējās ekonomika"  sistēmu internetā.

Ņemot vērā, ka lielākājai daļāi paliek rezerves interneta apjoms, uzņēmums vēlas izveidot "vietējo tirgu", lai lietotāji varētu pārdot neizmantoto apjomu.

"Komanda piedava jaunu platformu, lai cilvēki varētu pirkt un pārdot papildus interneta apjomus. Cena un noteikumi būs atšķirīgi atkarībā no pieprasījuma līmeņa. Varbūt tas palīdzēs piedāvāt lētākus likmes interneta pakalpojumiem. Projektu atbalsta Boost VC, kas palīdz citiem uzņēmumiem pacelties uz kājām."

BitMesh could become the Uber of ISPs

7 - BitQuants paziņoja par starptautisku semināru par tirdzniecības kriptogrāfijas valūtā

Uzņēmums BitQuants piedāvā mācības kursus un seminārus par šifrēšanas valūtu. Tagad uzņēmums piedāvā jaunu semināru. Seminārs ir paredzēts pieredzējušiem tirgotājiem, kā arī amatieriem, kurus interesē digitālas valūtas tirdzniecība.

Semināru vadīs Profesors Ernests Chans, populāras grāmatas par kvantitatīvo un algoritmisko tirdzniecību autors.

BitQuants announce international virtual crypto trading workshop

8 - Argentīnas sērijas uzņēmējs Vences Kasares saka, ka Bitkoins var kļūst arvien nozīmīgāka parādība nekā Internets

Uzņēmējs Vences Kasares paskaidroja savu pārliecību, ka Bitkoins varētu radikāli mainīt starptautisko finanšu arhitektūru. Viņs to pateica intervijā žurnālam «Business Insider» Pasaules ekonomikas forumā Davosā.

Kasaresa kungs atzina, ka process prasīs ilgu laiku. Uzņēmējs teica, ka digitālā valūta ir labāka nekā tradicionalas naudas un kredītkartes.

"Es domāju, ka Bitkoins varētu būt viss labākais valūtas veids, kādu mēs jebkād redzējām civilizācijas vēsturē. Tas ir super-treknrakstā paziņojums, es zinu. Mēs visi zinām, ka vispirms agrīnās civilizācijas izmantoja bartera tirdzniecību un tikai vēlāk izgudroja naudas. Pēc tam cilvēki pabeidza izmantot bartera sistēmu, jo viņuprāt tā ir pārāk sarežģīta. Lai gan, tas tā nav. "

9 - Divvirzienu Bitkoina-bankomāts tagad strādā Čikāgās finanšu rajonā

Nesen Tviterra paradījas ziņa, ka Čikāgās uzņēmums "Redleaf BTM" izveidoja pirmo divvirzienu Bitkoina-bankomātu Čikāgās finanšu rajonā. Adrese: O'Neils par 411 S Wells. Bitkoina-bankomāts ļaus lietotājiem pirkt un pārdot digitālo valūtu.


Follow Cointelegraph in Facebook