Danish Exchange Unveils Next-Gen Bitcoin Debit ‘NanoCard’

Duńska giełda Bitcoin  "Crypto Coins Exchange Denmark ApS" (CCEDK) ogłosiła produkcję kart płatniczych  następnej generacji o nazwie "NanoCard". Karta zostanie wydana przy wsparciu "MasterCard".

"CCEDK" mówi o tylko jednej z największych giełd Bitcoin walut, która wydaje takie karty. Jest to brytyjska firma "Bit-x". Ich karty mogą być używane w każdej dostępnej walucie. Klient może doładować kartę ze swojego krypto-konta natychmiast. Karta umożliwia korzystanie z euro i dolarów.

Karta Bitcoin "NanoCard"

Użytkownicy będą mogli korzystać z "NanoCard" do płacenia za towary i usługi w sklepach i restauracjach, a także płacić za zakupy online. Karta może być stosowana w bankomatach na całym świecie. Nie wymaga weryfikacji. Dzięki temu klienci mogą pozostać anonimowi.

Dyrektor Generalny "CCEDK" Ronny Boesing powiedział, że firma rozpoczęła współpracę z "Bit-X". To pozwoliło na opracowanie takiego projektu. Pan Boesing jest dumny z tego sukcesu, ponieważ firma na rynku istnieje tylko rok. On również opisał przyczyny, że nowa karta została nazwa "NanoCard". Ta nazwa jest używana w celu "odróżnienia karty w krypto-walucie" od zwykłej karty pieniężnej.

CCEDK CEO, Ronny Boesing

Karta Bitcoin  "NanoCard" pozwala wypłacić pieniądze bezpośrednio z portfela Bitcoin , który jest zarejestrowany na klienta. Ma to miejsce bezpośrednio w momencie wypłaty lub wpłaty gotówki. Ta opcja oferuje nową kartę Bitcoin wobec innych kart przedpłaconych kart. Pan Boesing powiedział:

"Ten innowacyjny i rewolucyjny rozwój będzie w stanie zmienić reguły gry w świecie krypto-waluty."

Według niego karta ma ogromny potencjał, aby zmienić branżę transakcji gotówkowych. Firma oferuje niskie opłaty i zdolność do czynności w czasie rzeczywistym. "CCEDK" planuje uruchomić kilka nowych projektów w ciągu najbliższych miesięcy. Na przykład firma planuje zaoferować trzymiesięcznego terminu do obrotu bez opłat.

Pan Boesing powiedział: "Wprowadziliśmy nową funkcję, która zapewnia użytkownikom możliwość zmniejszenia opłat, a wielkość prowizji zależy od handlu - klient może obniżyć stawki prowizji nawet do 0,01% transakcji..."

Wsparcie dla NuBits i innych krypto-walut

Giełda Bitcoin "CCEDK" planuje rozwinąć listę walut wirtualnych, które będą wspierać pracę w "NanoCard".

"Stabilne krypto-waluty zostaną uwzględnione w pierwszej naszej liście. Te waluty pomogą utrzymać płynność na giełdach Bitcoin. Na przykład wirtualna waluta" NuBits", która z powodzeniem poradziła sobie z tym zadaniem do tej pory", powiedział pan Boesing. Potem dodał:

"Chcemy, aby to NuBits pojawiła się na liście walut, które wspierają pracę z NanoCard. NuBits będzie pierwszą krypto-walutą na liście, z wyjątkiem Bitcoin. Następnie planowane jest dodanie innych walut. Na przykład, BitUSD, NXT i LTC".

Tymczasem inne waluty można wymieniać na Bitcoin za pośrednictwem giełdy wymiany.

Według pana Boesinga karta uprości proces wymiany między krypto-walutą i walutą tradycyjną. "NanoCard" pozwoli na przeprowadzenie transakcji w walucie przez rachunki krypto-walutowe klienta bez żadnych problemów. Klienci mogą zapisać się na kartę już teraz. "NanoCard" zostanie włączona do giełdy Bitcoin w ciągu najbliższych czterech tygodni. Klienci otrzymują swoje karty w połowie czerwca.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o karcie debetowej Bitcoin  "NanoCard" lub ubiegać się o kartę, zapraszamy pod następujący adres: https://www.ccedk.com/nanocard