Zdecentralizowany rynek przewidywania "Augur" dotarł do finału "XCS" w nominacji "Breakthrough"

Augur, the decentralized prediction market, made it to the finals of the Exponential Finance 2015 competition, taking place at the Conrad Hotel in Battery Park City in NYC on June 2 and 3.

22 Total views
200 Total shares
Decentralized Prediction Market Augur Reaches XCS Finals in ‘Breakthrough’ Category

Zdecentralizowane przewidywania rynku "Augur" dotarł do finału konkursu "Exponential Finance 2015". Konkurs odbył się podczas konferencji, która odbyła się w hotelu "Conrad" w Battery Park City w Nowym Jorku w dniach 2 i 3 czerwca 2015.

Firma "CNBC" i Centrum Badań "Singularity U" organizuje konferencję "Exponential Finance " rocznie. Konferencja poświęcona jest rozwijającym się technologiom, takich jak sztuczna inteligencja i technologie "crowdfunding". Uczestnicy biorą udział dyskusji na temat wpływu tych technologii na istniejący system finansowy. Firma "Augur" był jednym z pięciu finalistów w kategorii "Breakthrough" w konkursie "XCS Challenge".

Kierownik działu marketingu w "Augur" Tony Sakich udzielił wywiadu "CoinTelegraph". Powiedział:

 "Jesteśmy dumni, że byliśmy finalistów w kategorii" Breakthrough "w konkursie" XCS Challenge". Udział w konferencji Exponential Finance pozwolił nam zaprezentować swój produkt przed bardzo wpływowymi ludźmi." Singularity U " oferuje innowacyjne i najnowocześniejsze technologie. Uważamy, że "Augur" ma prawo być tutaj. "

Pan Sakich wyjaśnił potencjalne znaczenie tej technologii w przyszłości:

"Przewidywania rynku mają potencjał do tworzenia dokładnych prognoz w wielu dziedzinach. Będą one istotne dla długi czas. Nasza najlepsza aplikacja jest używana w sondażach politycznych" Augur "zapewnia rozwiązanie kompromisowe dla wielu możliwych modeli."

Członkowie "Augur" mogą dokonać prognozy na temat perspektyw rozwoju na przyszłość. Jeżeli przewidywania są poprawne, użytkownik otrzyma pieniądze. Jeśli nie, to traci. Obowiązujące stawki pozwalają na stworzenie ogólnych prognoz na przyszłość. Uczestnicy mają motywację do zrobienia odpowiednich prognoz. To przyniesie im zyski.

Platforma "Augur" bazuje na sieci "Etereum". Wykorzystuje zasadę zwaną "mądrość tłumu". Zasada ta została opracowana na podstawie książki o tej samej nazwie, jej autorem jest James Surowiecki. Jej istota polega na tym, że tłum może zrobić więcej niż dokładne prognozy każdego eksperta.

Scentralizowanie rynku prognostycznego nie powiodło się. Platforma "Augur" jest zdecentralizowana, co jest niemożliwe do cenzurowania. Platforma ta jest podobny do platformy Bitcoin. Ona nie ma jednego punktu krytycznego. "Przewiduje" na podstawie systemu reputacji wykorzystywanego w swojej pracy, tak zwany "system dystrybucji wyroczni". Użytkownicy, którzy mają "tokeny reputacji" mogą przewidzieć wynik danej sytuacji. Będą otrzymywać wynagrodzenie za nie. To będzie lepsze niż prognozy z jednego centralnego przedsiębiorstwa. Platforma będzie ustalała zwycięzców i przegranych.

Inne firmy osiągnęły finał konkursu "XCS" w nominacji "Breakthrough". W szczególności, "LabMinds" i "Vendedy". "LabMinds" wprowadziła technologię, która umożliwia personalizację aktywów płynnych. Firma "Vendedy" wprowadziła technologię, która pozwala na "digitalizację" rynków OTC. Pozwoli to przedsiębiorstwom rozszerzyć swoją publiczność OTC. Były też dwie inne nominacje w konkursie, w kategorii  "Finanse" oraz "Zdrowie i Medycyna". Zwycięzca z każdej kategorii zostanie zaklasyfikowany do półfinału.

Firma wprowadziła aplikację "Augur Alpha" na spotkaniu "Etereum NYC" na początku tego tygodnia.