Firma "shapeshift" vydala jako první na světě aplikaci pro "iPhone", která umožňuje obchodovat se známými krypto měnami

ShapeShift CEO Erik Voorhees has spoken out against exchange security protocols at the launch of its multi-currency iOS app, calling them “archaic and insecure.”

57 Total views
5057 Total shares
First-Ever iPhone App for Trading Every ‘Major’ Digital Currency Released

Generální ředitel "ShapeShift" Erik Voorhees se vyslovil proti bezpečnostním protokolům pro burzu při prezentaci multi-měnové aplikace pro operační systém "IOS". Nazval tyto výměnné protokoly "archaické a nebezpečné."

Pan Voorhees dnes řekl, že bezpečnost a ochrana údajů se odchýlila od platných norem. Aplikace umožňuje obchodovat se všemi hlavními digitálními měnami. Patří mezi ně "Monero" a "Counterparty". Tisková zpráva se o tom zminuje.

Řekl:

"Burza drží peníze klientů a vyžaduje poskytnutí osobních informací. Je to archaický a nejistý model. Situace s "Mount GOX" byla dobrá lekce pro všechny v komunitě Bitcoin. Firma" shapeshift "se s těmito problémy vyrovnala."

ShapeShift CEO Erik Voorhees

Služba nevyužívá nekryté peníze. "Shapeshift" používá metodu obchodování, která splňuje zákonné požadavky. "IOS" Aplikace nezahrnuje ukládání osobních informací o serverech. Důvěrné údaje také nejsou uloženy v zařízení uživatele. Pan Voorhees řekl, že to pomůže, aby se zabránilo riziku ztráty nebo odcizení peněz. To bude chránit zákazníky před rizikem, které je spojeno s poruchami v aplikaci.

Dodal:

"Mobilní aplikace je důležitým krokem v našem vývoji. Umožní vám to svobodně  zvýšit rychlost transakcí s digitálním měnou."

Aplikace nabízí snadné používání, ve kterém společnost "shapeshift" usiluje o optimalizaci. Toto je děláno s cílem zajistit, aby klient měl méně překážek obchodu v reálném čase. Tuto aplikaci si můžete stáhnout zdarma. Chcete-li se  zaregistrovat, nemusíte poskytnout své osobní údaje, hesla, nebo e-mailovou adresu. Musíte zadat adresu převodu finančních prostředků. Transakce a převod finančních prostředků se provádí téměř okamžitě.

Aplikace poskytuje vítanou podporu likvidity. Je vyrobena pro uživatele, kteří utrácí Bitcoins v maloobchodních prodejnách. Nyní je méně překážek stojících v cestě "spontánních" plateb.

Firma "shapeshift" dodne neoznámila vydání aplikace pro operační systém "Android". Společnost načasovala vydání aplikace pro "IOS" k uvolnění operačního systému "IOS 9" na začátku tohoto týdne.

"Apple" pokračuje v podpoře uplatňování "Apple Pay" na trzích mimo USA. A to navzdory "nedostatku poptávky zákazníků", od spuštění služby. Firma "Apple" nadále aktivně podporuje žádosti obchodníků v tomto období. Údaje byly poskytnuty zpravodajské agentuře "Reuters". Agentura provedla obchodní průzkum na toto téma. Nicméně, společnost "Whole Foods" prohlásila, že žádost "Apple Pay" byla použita pro 2% z celkových tržeb v březnu. Společnost "Whole Foods" se zabývá maloobchodu v potravinářských výrobcích.