First-Ever iPhone App for Trading Every ‘Major’ Digital Currency Released

Generální ředitel "ShapeShift" Erik Voorhees se vyslovil proti bezpečnostním protokolům pro burzu při prezentaci multi-měnové aplikace pro operační systém "IOS". Nazval tyto výměnné protokoly "archaické a nebezpečné."

Pan Voorhees dnes řekl, že bezpečnost a ochrana údajů se odchýlila od platných norem. Aplikace umožňuje obchodovat se všemi hlavními digitálními měnami. Patří mezi ně "Monero" a "Counterparty". Tisková zpráva se o tom zminuje.

Řekl:

"Burza drží peníze klientů a vyžaduje poskytnutí osobních informací. Je to archaický a nejistý model. Situace s "Mount GOX" byla dobrá lekce pro všechny v komunitě Bitcoin. Firma" shapeshift "se s těmito problémy vyrovnala."

ShapeShift CEO Erik Voorhees

Služba nevyužívá nekryté peníze. "Shapeshift" používá metodu obchodování, která splňuje zákonné požadavky. "IOS" Aplikace nezahrnuje ukládání osobních informací o serverech. Důvěrné údaje také nejsou uloženy v zařízení uživatele. Pan Voorhees řekl, že to pomůže, aby se zabránilo riziku ztráty nebo odcizení peněz. To bude chránit zákazníky před rizikem, které je spojeno s poruchami v aplikaci.

Dodal:

"Mobilní aplikace je důležitým krokem v našem vývoji. Umožní vám to svobodně  zvýšit rychlost transakcí s digitálním měnou."

Aplikace nabízí snadné používání, ve kterém společnost "shapeshift" usiluje o optimalizaci. Toto je děláno s cílem zajistit, aby klient měl méně překážek obchodu v reálném čase. Tuto aplikaci si můžete stáhnout zdarma. Chcete-li se  zaregistrovat, nemusíte poskytnout své osobní údaje, hesla, nebo e-mailovou adresu. Musíte zadat adresu převodu finančních prostředků. Transakce a převod finančních prostředků se provádí téměř okamžitě.

Aplikace poskytuje vítanou podporu likvidity. Je vyrobena pro uživatele, kteří utrácí Bitcoins v maloobchodních prodejnách. Nyní je méně překážek stojících v cestě "spontánních" plateb.

Firma "shapeshift" dodne neoznámila vydání aplikace pro operační systém "Android". Společnost načasovala vydání aplikace pro "IOS" k uvolnění operačního systému "IOS 9" na začátku tohoto týdne.

"Apple" pokračuje v podpoře uplatňování "Apple Pay" na trzích mimo USA. A to navzdory "nedostatku poptávky zákazníků", od spuštění služby. Firma "Apple" nadále aktivně podporuje žádosti obchodníků v tomto období. Údaje byly poskytnuty zpravodajské agentuře "Reuters". Agentura provedla obchodní průzkum na toto téma. Nicméně, společnost "Whole Foods" prohlásila, že žádost "Apple Pay" byla použita pro 2% z celkových tržeb v březnu. Společnost "Whole Foods" se zabývá maloobchodu v potravinářských výrobcích.