How to Get Your Mom to Use Bitcoin

Wielu użytkowników chce, aby ich bliscy wiedzieli, jak korzystać z krypto-waluty. Używam wirtualnej waluty raz na dwa miesiące. I mogę zaproponować kilka pomysłów - jak zainteresować nasze matki używaniem krypto-waluty.

Nie jest prawdą, że tylko młodzi ludzie (i tylko mężczyźni) są fanami wirtualnej waluty. Najprawdopodobniej twoja mama nie jest zainteresowana zawiłościami kwestii technicznych, takich jak hash tree. Ale twoja matka będzie zachwycona tym, jak łatwo jest wdrożyć płatności on-line. A to przecież bardzo proste.

Spróbuj wykonać następujące czynności:

1. Pokaż  produkty, jakie można w ten sposób kupić. Zwłaszcza, że ​​ona może kupić je ze zniżką.

"Amazon" jest największym sklepie internetowym na Zachodzie. To nie jest przypadek. Wiele osób go używa. A twoja mama prawdopodobnie również korzysta z usług "Amazon".

Twoja mama będzie zadowolona robiąc zakupy i oszczędzając w tym samym czasie 10-20% ceny na Amazon?

Instalowanie aplikacji "PurseIO" i "Brawker". Więc twoja mama może zacząć oszczędzać kupując prawie wszystko w Internecie. Inne strony, takie jak "DailyDealy", akceptują karty podarunkowe i kupony. Na przykład, "Gift". To daje szansę, aby otrzymać do 3% pieniędzy z powrotem w postaci wszystkich kart upominkowych na zakupy z użyciem wirtualnej waluty.

Większość kobiet kocha zakupy. Ale jeszcze bardziej lubią zniżki. Często kobiety kupują coś tylko dlatego, że było "z rabatem". Wirtualne waluty i rabaty na produkty - są ściśle związane ze sobą.

2. Powiedz mamie o projektach "Sean's Outpost" i "BitGive".

Jeśli twoja matka wciąż wierzy we wszystko, co czyta się w gazetach, to można założyć, że bitcoin kojarzy się jej z przestępcami i narkotykami. Powiedz jej o projektach charytatywnych "Sean's Outpost" i "BitGive".

Fundusz "Outpost Seana" - organizacja finansowana w walucie bitcoin. Organizacja dostarcza pożywienia i schronienia dla bezdomnych w Pensacola na Florydzie.

Organizacja "BitGive" zaangażowana w darowizny w walucie Bitcoin. To przyczynia się do zwiększenia charytatywnych projektów. Na przykład, projekty wsparcia usług medycznych przez telefon, projekt wody i projektu "Save the child."

Pokaż swojej matce, jak wiele istnień można zbawić dzięki dotacji w wirtualnej walucie.

3. Pokaż jej, jak łatwo jest kupić leki w walucie Bitcoin.

Więc twój tata bierze Viagrę. Albo twoja mama bierze Prozac. Nie ma znaczenia, jakie leki są potrzebne. Czy możesz wyjaśnić, że nie ma potrzeby, aby złożyć wizytę do lekarza, aby odnowić receptę. Metoda ta jest przestarzała i jest bardzo kosztowna.

Pokaż swojej mamie, jakie leki są dostępne w aptekach CoinRXMedsForBitcoin, lub The Swiss Pharmacy. I nie trzeba iść po receptę.

Bonus: Wiele aptek oferuje leki na pomoc w nagłych wypadkach, takich jak antybiotyki.

4. Pokaż, jak łatwo jest płacić rachunki za pomocą wirtualnej waluty.

Ona spłaca kredyt hipoteczny za pośrednictwem przelewu bankowego. Ona opłaca rachunek za telewizję za pomocą karty kredytowej, a rachunki za energię elektryczną czekiem. Ona nie wie, w jaki dzień należy dokonać każdej płatności. Jakież to uciążliwe...

Pokaż jej alternatywę. Usługa "Bill Pay For Coins" pozwala na płacenie rachunków za pomocą wirtualnej waluty. Prowizja i opłaty są równe 1,99%. Usługa "Bill Pay For Coins" dostępna jest tylko do klientów z USA, ale są podobne usługi na całym świecie.

Twoja mama może zapłacić wszystkie rachunki. Nie będzie musiała na bieżąco monitorować stanu swojego konta.

5. Daj jej dobry sprzętowy portfel.

Twoja mama martwi się, że wirtualna waluta może zostać skradziona? To naprawdę jest inteligentna kobieta. Istnieją metody ochrony. Na przykład sprzętowy portfel. Możesz kupić sprzętowy portfel "TREZOR" za 120 dolarów lub "Ledger" za jedyne 36 dolarów.

Jeśli jej takie coś sprezentujesz, będziesz w stanie wyjaśnić, że hakerzy nie mogą dostać się do jej pieniędzy.

Mothers Against Dirty Money

Najważniejszym krokiem jest dać matce e-portfel. Pokaż, jak to działa. Wyjaśnij, w jaki sposób dokonywać zakupów. Możesz śmiało wdrożyć ją w wirtualne zakupy. Miło działać jako powiernik pieniędzy wirtualnych dla tych, których kochasz.

 

Poprawmy ten wpis! Jeśli masz inne pomysły, jak zachęcić matkę do wykorzystania wirtualnej waluty to podziel się pomysłami w komentarzach poniżej.


Follow Cointelegraph on Facebook