LazyPay Enters Virgin Mobile’s 'Pitch to Rich 2015' as the Only Bitcoin Startup

Konkurs "Pitch Rich 2015" zaprasza nowe firmy do konkurowania ze sobą. Fundusz nagród to kwota ponad milion funtów. Ponad 2000 projektów zostało zarejestrowanych w konkursie do tej pory. Firma "Virginmobile" jest organizatorem konkursu. "LazyPay" jest jedyny startupem reprezentującym społeczność Bitcoin, który złożył wniosek.

Dzięki "LazyPay" sklepy internetowe i lokalne mogą przyjmować płatności w Bitcoin i innych walutach cyfrowych. Startup ma pomóc sprzedawcom w następujących obszarach: zmniejszenie opłat za płatności; zmniejszenie liczby obowiązkowych refundacji dla towarów do zera zapewniając większą szybkość przekazywania pieniędzy na rachunek bankowy.

Startup planuje wstępną rejestrację 100 sprzedawców przed oficjalną premierą tego lata. Mają teraz 17 wstępnie zarejestrowanych dostawców. Jednym z nich jest niezależny przedsiębiorca w obszarze Long Ditton, Surrey, Wielka Brytania.

Branson nadal wspiera Bitcoin

Sir Richard Branson jest założycielem "Virgin Group", która ściśle współpracuje z "Virgin Mobile". Branson postanowił nadal wspierać kryptowalutę.

Sir Branson zainwestował w spółkę "BitPay", który jest jednym z największych systemów płatności Bitcoin. W tym czasie "BitPay" przyciąga inwestycje o wartości 30 000 000 dolarów. Później Branson zrealizował platformę płatności Bitcoin dla firmy "Virgin Galactic", która jest spółką zależną "Virgin Group".

Miliarder przedsiębiorca wykazał swoją pasję do Bitcoin. Zorganizował "Blockchain Summit" w dniach 25 do 28 maja. Szczyt odbędzie się w Necker Island, który należy do Sir Bransona, na Karaibach. Szczyt zgromadzi "najlepsze umysły ze świata technologii Blockchain, Bitcoin i walut cyfrowych"

Zaproszenia zostały wysłane do kluczowych postaci ze świata technologii i krypto-waluty. Wiadomo, że Lars Rasmussen (założyciel "Google Maps") i Young Sohn (prezes i CEO Samsung Electronics) są zaproszeni na szczyt.

"Blockchain Summit" odbędzie się przy wsparciu Valery Wawiłowa, CEO "BitFury". Również założyciele spółki "Maitai Global" (grupa przedsiębiorców, innowatorów nadzwyczajnych i sportowców) i George Kikvadze (Dyrektora Zarządzającego "eorgian Co-Investment Fund") biorą udział w pomocy przy organizacji szczytu.

Branson obsługuje konferencje, szczyty i spotkania na temat walut cyfrowych bardzo często. Uważa on, że Bitcoin zniszczy tradycyjny system płatności. Branson powiedział:

"Ważne jest, aby pamiętać, że istniejący system płatności online załamie się z powodu Bitcoin. Jednak system ten ma wiele do zyskania dzięki obecności technologii Bitcoin. Usługi będą mogły stać się bardziej odpowiedzialne i będą stanie zaoferować bardziej konkurencyjne ceny. Kto nie chciałby zaoferować ich klientom?"

Możesz głosować na "LazyPay" na ich stronie Pitch Rich 2015. Mogą oni przyciągnąć uwagę Bransona. Sir Branson będzie jednym z sędziów w finale. Finał odbędzie się 26 czerwca w Londynie.