Leetcoin to Add Minecraft to Its Bitcoin-for-Kills Gaming Platform

Usługa "Leetcoin" pozwala graczom uzyskiwać pieniądze w grach komputerowych w walucie Bitcoin. Usługa ta działa z popularnymi grami "League of Legends" i "Counter Strike: GO". Teraz "Leetcoin" zamierza dodać "The Hunger Games" w grze "Minecraft".

Ich motto brzmi: "Zabij swoich przyjaciół i weź za to pieniądze." Ich model biznesowy "Bitcoin for murder" daje jeszcze jedną motywację do gry. Gracze będą mieć przyjemność z grania w ulubioną grę, ale także również otrzymać dodatkowe pieniądze dzięki temu.

Usługa "Leetcoin" została uruchomiona w 2013 roku. Kingsley Edwards jest założycielem serwisu. Powiedział on:

"Utalentowani gracze nie mogą zarobić pieniędzy poprzez swoje hobby, walcząc z innymi graczami. Turnieje organizowane są bardzo rzadko. "Leetcoin" został stworzony, by to zmienić."

Pan Edwards jest również organizatorem spotkania na rzecz Bitcoin w Las Vegas.

Usługa "Leetcoin" pobiera prowizję w wysokości 2% z zakładów w grze "League of Legends". Gracze mogą zarejestrować się w serwisie, używając swojego konta w Google. Po tym gracze mogą połączyć z grą swój portfel elektroniczny "Xapo", mogą więc wpłacić pieniądze i wypłacić pieniądze jeszcze szybciej.

Kingsley Edwards powiedział w wywiadzie dla strony internetowej "BitcoinGG":

"Bitcoin pozwala graczom obstawiać przez internet i zapłacić minimum prowizji. Czy coś może się nie podobać? Kocham to i chcę więcej! ... Uważam, że cena Bitcoin wzrośnie przez najbliższych 5 lat. Gdy nastąpi wzrost cen, będzie to oznaczało także zwiększenie stabilności waluty."

"Leetcoin" wita początkujących jak i doświadczonych graczy. Blog "Leetcoin" mówi: "Uzyskaj premię w bitcoinach dla każdego zabitego gracza bez ryzyka do stracenia. Zagraj w gry na serwerach promocyjnych lub konkuruj z innymi na serwerach tanich. Dołącz do grona firm, które płacą innym graczom."

Data wdrożenia dla serwisu "Minecraft" nie została ogłoszona. Niecierpliwi gracze będą musieli poczekać i sprawdzić informacje na tej stronie.