Waluta "Litecoin" może wyprzedzić Bitcoin pod względem obrotów handlowych

The 24-hour Litecoin trading volume is edging close to overtaking that of Bitcoin, as traders and developers investigate alternatives to BTC's backlog, while fears of a pump and dump rise.

39 Total views
0 Total shares
Litecoin Trading Volume Is on the Verge of Overtaking Bitcoin

Wolumen dziennego obrotu "litecoin" jest niemal na równi z Bitcoin. Użytkownicy szukają alternatywy dla Bitcoin ze względu na tendencję do gwałtownego spadku i wzrostu wartości.

Wielkość wymiany handlowej wzrosła o 21,21% w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli "litecoin" będzie w stanie zwiększyć tę liczbę do 800 000 dolarów USA, Bitcoin przestanie być najlepiej sprzedającą się walutą cyfrową. Ostatni tydzień pokazał czterokrotne zwiększenie wolumenu handlu walutą "litecoin". Liczba ta wyniosła 40 000 000 dolarów na 9 lipca. W dniu 2 lipca nie przekraczała 10 milionów dolarów.

Założyciel "litecoin" Charlie Lee udzielił wywiadu dla portalu informacyjnego "CoinTelegraph". Opisał niektóre z cech technicznych "litecoin", dzięki którym ta waluta cyfrowa jest bardziej elastyczna. To przyciągnie firmy, które działają w oparciu o rejestry rozproszonee. Pan Lee opisał problem spamu w transakcjach dla "litecoin" w swoim poprzednim wywiadzie:

"Zrobiliśmy kilka zmian w systemie transakcyjnym" litecoin ". Nadawca jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za każdą transakcję, która wykonuje. Wcześniej, nadawca musiał uiścić opłatę za realizację 34 transakcji w wysokości 0,00001 BTC. Teraz atakujący będzie musiał zapłacić za realizację każdej nowej transakcji w wysokości 0,00001 BTC. Oznacza to, że atakujący będzie musiał zapłacić 34 razy więcej. To zwiększa koszty spamu w transakcjach w dużym stopniu. Koncepcja jest bardzo prosta. Jej istota polega na tym, że nadawca będzie musiał uiścić opłatę za realizację każdej nowej mikro-transakcji ".

Możesz przeczytać cały wywiad z Charliem Lee dla "CoinTelegraph" tutaj:

Wiele firm współpracuje z rozproszonym rejestrem. W związku z tym szukają alternatywy dla Bitcoin. Jest to istotne ze względu na wahania wartości Bitcoin. Tak więc tłumaczy to gwałtowny wzrost sprzedaży waluty "litecoin".

Wielu użytkowników w "/ r / litecoin" ogłosiło sprzedaż własnych oszczędności z powodu obaw o drastyczne zmiany ceny. Użytkownik Wrongel rozpoczął dyskusję na forum na temat mądrości sprzedaży waluty cyfrowej, podczas gdy jej cena wciąż rośnie:

"Sprzedałem około 0,026 jednostek tej waluty cyfrowej. Spodziewałem się około 90% straty i otrzymał 40% zysków w roku. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko poszło całkiem dobrze."

Nagłe skoki cen mogą wskazywać na sztuczne "pompowanie cen i dumping". Niektórzy użytkownicy wyrazili taką opinię.

W tej chwili obserwujemy spowolnienie wzrostu cen waluty cyfrowej. Jednak kilka godzin może potwierdzić lub wykluczyć obawy użytkowników na temat wyżej wymienionego programu.