"NeuCoin" ogłasza wstępną sprzedaż 100 milionów monet "NEU"

New proof-of-stake digital currency NeuCoin has announced that its pre-sale will begin on 28 April.

21 Total views
504 Total shares
NeuCoin Announces Pre-Sale of 100 Million NEU

Przedsprzedaż nowej waluty cyfrowej "NeuCoin" rozpocznie się 28 kwietnia. Nowa waluta umożliwia weryfikację transakcji przy użyciu metody "Proof-of-Stake".

Cena jednej monety tej waluty cyfrowej wynosi 0,01 $. Łączna liczba monet, które mogą być zakupione w czasie przedsprzedaży to 100 milionów monet. Odpowiada to 3,333% całkowitej liczby monet, które mogą być wytworzane. Zgodnie z protokołem ostateczna liczba monet cyfrowych wyniesie 3 mld "NeuCoin". Przedsprzedaż potrwa 60 dni.

Firma "NeuCoin" sprzedała już 200 milionów monet swoim prywatnym inwestorom w 2014 r. Wcześniej odpowiedni kapitał został wprowadzony pozwalając wycenić 100 milionów monet "NeuCoin". Razem inwestorzy dali kapitał o wartości 2 250000 dolarów na rozruch firmy. To pozwoliło na rozpoczęcie prac.

Inwestorzy zobowiązali się do przestrzegania rygorystycznych warunków odsprzedaży monet, które otrzymali:

"Waluta NeuCoin kontrolowana jestprzez założycieli i inwestorów. Jest to znacząca różnica między nowymi walutami a wszystkimi istniejącymi walutami wirtualnymi. Warunki odsprzedaży będą ściśle ograniczone do okresu 5 lat. Właściciele NeuCoin mogą sprzedać tylko 2% swoich monet miesięcznie w pierwszym roku. W drugim roku właściciele będą mogli sprzedawać do 3% kwoty swoich monet miesięcznie. W trzecim roku - 4% miesięcznie. W czwartym roku - 5%. W piątym roku - 6% ".

Obliczenia matematyczne pokazują, co następuje. Przedsprzedaż jest ograniczona do kwoty 1 milion dolarów. Tak więc potencjał kapitalizacji  rynkowej może osiągnąć co najmniej 30 milionów dolarów. Całkowita ilość podaży pieniądza będzie wynosiła 3 mld "NeuCoin". Główna ilość dostaw pieniędzy będzie bezpiecznie przechowywana aż do rozpoczęcia działania całego systemu. Więc kiedy "NeuCoin" rozpoczynie działalność latem 2015 roku, uczciwa wartość rynkowa nadal będzie wynosiła tylko 1 000 000 dolarów.

Porównanie z innymi projektami. Krypto waluta "Ripple", jako projekt firmy "Coinmarketcap" szacuje się na 285 000 000 dolarów (w zakresie dostępnych rezerw) przeciw jego maksymalnej możliwej kapitalizacji 890 000 000 dolarów (pod względem sumy rezerw). (Podaż pieniądza jest często określane jako rezerwa.)

Krypto waluta  "Stellar" szacuje się na 13 000 000 dolarów (w zakresie dostępnych rezerw). Maksymalna możliwa kapitalizacja to 270 000 000 dolarów (w zakresie łącznych rezerw).

Porównajmy "NeuCoin" z innymi krypto walutami z rankingu "Coinmarketcap". Kapitalizacja rynkowa 1 miliona dolarów wstawia ją na 30 miejsce w rankingu. Jest to kwota niższa niż zakładana w takich walutach jak "Clams", "ShadowCash", "DNotes" i "CoinoUSD".

Jest to atrakcyjn projekt. Dowodem na to jest kaliber uczestników w pierwszej rundzie inwestycyjnej, "Serie A". Wśród nich są Patrik Stymne (współzałożyciel "King"), Emil Michael (Senior Vice President w "Uber"), Rob Goldman (szef rozwoju "Facebooka") i Ted Rogers (Dyrektor Strategii "Xapo" ).

Interesujące jest to, że użytkownicy szukają przedsprzedaży jako okazji do inwestowania w przyszłość "NeuCoin". Począwszy od ceny monet w przedsprzedaży wynoszącej 0,01 dolarów US, cena monety już dwukrotnie wzrosła. Czyli inwestorzy już zarobili, ponieważ kupili monety 2 razy tańsze. Ważne jest to, że monety w przedsprzedaży dostępne są bez ograniczeń w odsprzedaży, które pierwsi inwestorzy ustalili dla siebie. Dlatego monety w przedsprzedaży są całkowicie płynne.

To dobrze, że kontrolowanie akcje monet nie spoczywa w rękach założycieli firmy i inwestorów. Fakt, że nie mogą sprzedawać oni swoich akcji bez kontroli pozwoli uniknąć wielu problemów, takich jak w przypadku wielu innych waluty alternatywnych. Duzi inwestorzy po cenach dumpingowych sprzedawali swoje udziały w firmie, a w tym momencie kurs gwałtownie spadł.

Takie ograniczenia oznaczają również, że inwestorzy są przywiązani do waluty przez długi czas i są zainteresowani jej wzrostem wartości na rynku monet na przestrzeni lat.

Takie zdecydowane podejście do rentowności krypto-waluty, jako projektu biznesowego wkrótce rozprzestrzeni się na większość nowych monet.

Projekt "NeuCoin" oparty jest na ulepszonej technologii waluty "Peercoin". Ta informacja cieszyła się wielkim zainteresowaniem w społeczności krypto walut po opublikowaniu oficjalnej dokumentacji projektu "NeuCoin" w marcu. System wykorzystuje rodzaj weryfikacji "Proof-of-stake", zamiast "Proof-of-work". Celem nowej waluty jest sprawienie, aby wyraźniej zaczęto dostrzegać wiele rzeczy w świecie krypto walut. Warunkiem obowiązkowym jest niepowtarzalne i łatwe podejście do waluty cyfrowej.

W marcu w trakcie komunikowania się z "CoinTelegraph" zasady "NeuCoin" wyjaśniono następująco. Tworzą one łatwy i bezbolesny sposób, aby spróbować cyfrowych mikropłatności dla nowych użytkowników. Dla tych, którzy szukają sposobu na świat pełen nowoczesnych technologii i usług.

"Szybko rozwijająca się sieć usług konsumpcyjnych, takich jak" Dropbox "," WhatsApp "," Spotify "," Candy Crush ", wszystkie oferują niedrogie możliwość sprawdzenia jakości krypto waluty i uzyskać dobre doświadczenia z jej stosowania. W gospodarce cyfrowej jest to sposobem na zyskanie uznania konsumenta."

Realizacja projektu. 2,4 mld rezerw "NeuCoin" znajdowało się w rękach trzech niezależnych przedsiębiorstw non-profit na wyspie Man. Celem tych firm non-profit jest dystrybucja tych monet wśród deweloperów i przedsiębiorców, tworząc wartość projektu. Początkowa darmowa dostawa tych monet również krążyła wśród członków, aby zachęcić ich do korzystania z usługi.

Bardzo rzadko nowe krypto-waluty przykładają taką szczególną uwagę na stały wzrost liczby użytkowników i wartości monet w dłuższej perspektywie. "NeuCoin" wyróżnia się od konkurencji w tym zakresie, ponieważ projekt ten jest w poszukiwaniu uznania nawet poza cyfrową społecznością krypto waluty.

Projekt może być przypisany do wyższej ligi, niż zwykła waluta cyfrowa, ponieważ rozpoznawalni giganvi rynkowi, tacy jak "Facebook", "Uber" i "Spotify" już weszli w ten biznes. Ważnym atutem jest skupienie się na bardzo prostym i intuicyjnym interfejsie.

Przedsprzedaż rozpoczyna się 28 kwietnia 2015. Zespół "NeuCoin" zapewnia, że ​​jeśli platforma "NeuCoin" nie zostanie uruchomiona do września, zostaną zwrócone środki otrzymane z przedsprzedaży. Zebrane fundusze będą przechowywane w depozycie przed emisją monet.