Giełda Bitcoin "Coinage" z Filipin wzięła udział w programie wsparcia z akceleratorem biznesu w Dolinie Krzemowej

Philippines-based bitcoin exchange Coinage has graduated from the Boost VC accelerator program in Silicon Valley

18 Total views
452 Total shares
Philippines Bitcoin Exchange Coinage Graduates from Silicon Valley Accelerator

Firma "Boost VC" jest firmą - akceleratorem, która oferuje programy wspierające startupy. Firma ma siedzibę w Dolinie Krzemowej. Giełda Bitcoin "Coinage" z Filipin stała się uczestnikiem programu. Giełda uzyskała 20 000 dolarów w ramach rundy inwestycji wstępnej. Również uzyskała stały dostęp do sieci "Boost VC".

Giełda Bitcoin "Coinage" została uruchomiona w Cebu City na Filipinach w październiku ubiegłego roku. "Coinage" stała się pierwszą giełdą wymiany waluty kryptograficznej na Filipinach. Giełda działa pod hasłem: "Bitcoin to nowa era dla pieniędzy"

Filipiny są domem dla 100 milionów młodych ludzi. Gospodarka kraju rozwija się wraz z poziomem penetracji telefonii komórkowej. To sprawia, że ​​na Filipinach powstało idealne miejsce do dalszego rozwoju przemysłu Bitcoin. Przynajmniej firma "Coinage" tak uważa.

Firma "Coinage" skupia swoje działania na rozwiązywaniu problemów z płynnością na rynku na Filipinach. To odróżnia firmę od innych giełd Bitcoin. Firma obiecuje wykorzystać środki otrzymane do tworzenia nowych produktów i usług. Pozwoli to na stworzenie płynnego rynku Bitcoin w kraju.

Giełda Bitcoin "Coinage" wzięła udział w programie wsparcia startupów przez trzy miesiące przez firmę "Boost VC" na początku tego roku. Giedła została założona przez samofinansowanie. Współzałożyciel i prezes "Coinage" Anthony Giovanni Chua wyraził entuzjazm co do udziału w programie.

"Firmy Bitcoin stawiły czoła wielu wyzwaniom podczas pracy na Filipinach. Mamy szansę pracować z wiodącą firmą w branży Bitcoin, która zapewnia wsparcie w zakresie technologii i inwestycji. Jest to ogromny krok naprzód dla nas."

Coinage CEO and co-founder, Anthony Giovanni Chua

Według pana Chua, doświadczenie ze współpracy z "Boost VC" pozwolą "Coinage" uzyskać wyczerpujące informacje na temat możliwości dla firm Bitcoin w gospodarkach wschodzących. "Coinage" planuje ogłosić szereg kluczowych umów partnerskich poza Filipinami w najbliższych tygodniach.

Inwestor Adam Draper założył firmę "Boost VC" w 2012 roku. Firma posiada doświadczenie w zakresie wsparcia dla rozpoczynających działalność w Azji. Giełda Bitcoin "Supermart", z siedzibą w Singapurze, stała się uczestnikiem programu wsparcia w minionym roku.

Azjatyckie giełdy wymiany Bitcoin przyciągają finansowania w dużych ilościach. Na przykład japońska giełda wymiany Bitcoin "BitFlyer" i "Quoine" otrzymały inwestycje o wartości kilku milionów dolarów w ostatnim czasie. Południowokoreańska firma "Coinplug" i "Korbit" otrzymały także inwestycje.

Boost VC