Dolar cyfrowy - obsługa przez tandem firm "Tether" i "Cryptsy"

Tether recently announced its integration with the cryptocurrency exchange, Cryptsy, expanding its digitized dollar service.

368 Total views
235 Total shares
Tether Integrates with Cryptsy Expanding its ‘Digitized Dollar’ Service

Firma "Tether" ogłosiła partnerstwo z giełdą wymiany kryptowaluty "Cryptsy" aby rozszerzyć zakres usług dla cyfryzacji dolara.

Wirtualne dolary na blockchain

"Tether" jest pierwszą platformą blockchain, która pozwala na korzystanie z tradycyjnej waluty w rejestrze publicznym. Giełda wymiany Bitcoin "Cryptsy" pozwala klientom na dokonywanie lokat w dolarach amerykańskich, które są zamieniane na wirtualną walute zwanej "USDT". Waluta jest obsługiwana przez tradycyjne pieniądze w stosunku 1-do-1.

Partnerstwo umożliwia klientom dokonywanie transakcji w dolarach amerykańskich na giełdzie bez problemów związanych ze zmiennością Bitcoin.

CEO firmy  "Project Investors" Paul Vernon powiedział: "Prezentujemy przełomowe i innowacyjne podejście do wirtualnej waluty na naszej platformie." Korporacja "Project Investors" przewiduje wsparcie dla giełdy wymiany Bitcoin "Cryptsy". Paul Vernon dodał także:

"Nasza waluta (USDT) jest dostępna na blockchain. Zapewni to poziom stabilności i niezawodności niespotykany wcześniej dla tego sektora."

Klienci mogą ocenić korzyści z platformy Bitcoin "Cryptsy":

"Integracja została zakończona. Teraz możesz wpłacać i wypłacać USDT."

"Cryptsy International" obsługuje ponad 270 000 klientów. Giełda wymiany dokonuje sprzedaży o wartości 300 000 dolarów dziennie. "Cryptsy" powstała wiosną 2013 roku. Jej misją jest "zapewnienie środowiska łatwego i bezpiecznego dla użytkowników, tak aby można było handlować kryptowalutami."

Łatwy sposób wpłaty i wypłaty dolarów

Zweryfikowani użytkownicy mogą przeprowadzać wpłaty i wypłaty dolarów przez blockchain w łatwy. "Tether" oferuje tę funkcję w swojej nowej aplikacji. Metoda ta jest znacznie prostsza niż w pierwszej próbie firmy "Cryptsy" dla integracji waluty fiat. Klienci musieli wysyłać kontrole z banku wcześniej. Nowa metoda jest mniej skomplikowana i nie zależy od instytucji finansowych.

Współzałożyciel i prezes "blokera" Reeve Collins powiedział: "Tether" wypełnia luki wnosząc tradycyjną walutę blockchain. Wykonujemy dolary w postaci cyfrowej. Następnie dajemy wirtualnym dolarom dostęp do systemu Bitcoin-blockchain. "

Ta innowacja pozwala połączyć zalety "blockchain" i względnej stabilności fiat waluty. Waluta USDT wspiera stabilność dolara. USDT będą dostępne na Blockchain, jak i Bitcoin. 1 USDT wynosi 1 USD w każdym przypadku. Firma "Tether" twierdzi, że ich USDT jest najbardziej rozpowszechnioną "stabilną kryptowalutą" na dziś. Firma twierdzi również, że ich waluta stanowi "najszybszy i najtańszy sposób na realizację transakcji walutowej."

Platforma "Tether" obsługuje tylko dolary w tej chwili. Euro i jen są w fazie testów beta. Przewiduje ich przyjęcie w najbliższej przyszłości. Według strony internetowej firmy, "Tether" zapewnia bezprecedensową przejrzystość. Ich platforma zbudowana jest w publicznym rejestrze Bitcoin-blockchain, która jest dostępna dla wszystkich.

Firma "Tether" połączyła się z innymi giełdami Bitcoin niedawno. W tym ze Shapeshift.ioGocoin i BitFinex.

×

Hottest Bitcoin News Daily

For updates and exclusive offers, enter your e-mail below.